Інтернет

МІІТnet 100

6.75

грн.
День
    МІІТnet 1000

    12

    грн.
    День

      Додаткові послуги

      Service Image
      Одна чесна IP-адреса (/32)Дає можливість підключитись до вашого обладнання вдома через інтернет.
      15 грн
      Service Image
      Виклик майстраВиявлення та усунення неполадок з устаткування або кабелем в квартирі абонента. У разі, якщо неполадка була за межами квартири абонента - виклик безкоштовний!
      149 грн
      Service Image
      Свердління отворів в квартиріØ до 12 мм.
      20 грн
      Service Image
      Налаштування Wi-Fi роутера замовникаНалаштування Вашого Wi-Fi роутера на дому фахівцем нашої компанії.
      149 грн

      Рекомендоване обладнання

      Product Image
      Keenetic Carrier (KN-1711-01EN)Keenetic Carrier (KN-1711-01EN)
      2149 грн
      Product Image
      Абонентський термінал ONU Huawei EchoLife HG8310MONU Huawei EchoLife HG8310M
      550 грн
      Product Image
      Медіаконвертор FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFPFoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
      1100 грн
      Product Image
      SFP модульSFP модуль
      600 грн
      Product Image
      Патч-корд UTP кат. 5e, RJ45-RJ45, 1-3 метриПатч-корд кат. 5e, RJ45-RJ45, 1-3 метри
      100 грн
      Product Image
      Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC Single mode 1-3 метриПатчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC Single mode 1-3 метри
      60 грн

      Питання-Відповідь

      Для підключення Вам необхідно звернутись до наших менеджерів за тел. (044) 300-13-00.

      GPON (Gigabit PON) - енергонезалежна технологія, розшифровується як "гігабітна пасивна оптична мережа доступу". Пропускна здатність такої мережі – до 1 Гбіт/с навіть за одночасним підключенням кількох пристроїв. Така технологія забезпечує потужний інтернет-канал та надійність експлуатації.

      Для підключення Вам необхідно звернутись до наших менеджерів за тел. (044) 300-13-00. В деяхих випадках може знадобитись певний час на перевірку технічної можливості.

      Найчастіше подібні проблеми виникають через некоректну роботу роутера чи іншого мережевого обладнання абонента і вирішуються шляхом його перезавантаження. Також варто перевірити підключення кабелю в WAN/Internet порт роутера, відключити та підключити його назад.

      Якщо це не допомогло, необхідно зв'язатися зі службою технічної підтримки за тел. (044) 300-11-00

      Для зміни тарифного плану Вам необхідно звернутись до наших менеджерів за тел. (044) 300-13-00.

      Заповніть заяву на призупинення послуги та відправте листа з нею нашим менеджерам на manager@miit.ua. Якщо цього не зробити то абонплата продовжить списуватись з балансу.

      Фіксована IP-адреса дозволить Вам:

      • Отримувати доступ до свого комп'ютера з віддаленого робочого місця.
      • Запускати на своєму робочому місці сервіси, доступні з Інтернет.
      • Отримати доступ до камер котрі працюють в Вашій локальній мережі.

      Ви можете замовити цю послугу зв'язавшись з нами за телефоном (044) 300-13-00.

      На деяких об'єктах діють обмеження пов'язані з комісійними, які ми виплачуємо ОСББ за надання послуг на вашому об'єкті, у зв'язку з цим тарифи для вашої адреси можуть бути дорожчими ніж скрізь