Про компанію

MIIT — це сучасний оператор зв'язку високого рівня, який надає високошвидкісний оптоволоконний Інтернет, телебачення у форматах мовлення: OTT, IPTV, DVB-C (кабельне цифрове) та аналог, телефонію за технологіями: SIP, ISDN PRI і аналог. Всі послуги надаються для фізичних та юридичних осіб.
Детальніше
About Page banner

ТОВ «ЕМ АЙ АЙ ТІ» (MIIT) є оператором телекомунікаційних послуг. Компанія надає послуги Інтернет, телефонії, аналогового/цифрового та інтерактивного IPTV телебачення, колокації, а також підтримки поштових доменів.

Компанія була заснована в 2006 році як постачальник послуг доступу до мережі Інтернет. Інтернет від компанії MIIT – це доступ до мережі Internet без обмежень по об'єму трафіку та часу; оптичні канали зв'язку; стабільно висока швидкість; доступні ціни; прозорі тарифи без додаткових умов; безлімітні тарифні пакети; відсутність модему; внутрішньомережеві ресурси; індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В грудні 2008 року Національною комісією з питань регулювання зв'язку України була видана ліцензія на надання послуг фіксованого місцевого зв'язку з ємністю мережі до 1000 номерів і правом технічного обслуговування та ескплуатації телекомунікаційних мереж, а також надання в користування каналів електрозв'язку на території м.Київ.

В 2009 році Національною комісією України з питань регулювання зв'язку України компанія "ЕМ АЙ АЙ ТІ" була внесена до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій. Цього ж року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала ліцензію провайдера програмної послуги.

Також, в 2009 році компанія отримала ліцензію на користування радіочастотним ресурсом України та ліцензію на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж на території м.Київ.

З 2011 року компанія почала надавати послуги телефонії: швидке підключення в будь-якій точці міста Києва в зручний для абонентів час, підтримка сучасних технологій – SIP, PRI; можливість здійснювати місцеві та міжнародні дзвінки; зручні тарифні пакети; красиві телефонні номери; спеціальні пропозиції; цілодобова технічна підтримка.

В травні 2012 року отримано ліцензію на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку з ємністю мережі до 10 000 номерів і правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж, а також надання в користуваня каналів електрозв'язку на території м.Київ.

Компанія МIIТ прагне максимально задовольняти потреби своїх абонентів послугами високої якості за конкурентними ринковими цінами.